O nás

Jsme rodinná firma z Valašska. Působíme na celé Moravě v oblasti prodeje materiálů pro povrchovou úpravu dřeva a staveb s důrazem na servis a loajalitu k zákazníkům. Od začátku jsme své úsilí zaměřili do oblasti kvalitních a inovativních produktů, které nám umožňují zlepšit výsledky ve vašich výrobních procesech a zároveň přispět k minimalizaci dopadů na životní prostředí.

Vize

Naším cílem je naslouchat vašim potřebám a být stále kompetentní pro řešení vašich problémů.

Poslání

Díky našim odborným a technickým znalostem vytvořit zážitek při povrchové úpravě dřeva, oken, nábytku, fasád apod. a dosáhnout vynikajících výsledků v nejkratším možném čase na základě součinnosti a spolupráce s předními evropskými výrobci barev, laků a lazur.

Hodnoty

Chápeme, že společnosti spoléhají na lidi a věří, že osobní vztahy jsou motorem pro rozvoj úspěšné dlouhodobé profesionální spolupráce. Proto jsme zaměřili své úsilí na spokojenost zákazníka tím, že poskytujeme služby a kvalitní servis založené na důvěře a blízkosti. Tato filozofie nám umožňuje být flexibilní a agilní: to je rozdíl mezi FIBO COLOR s.r.o. a nadnárodními společnostmi.

NEJPOKROČILEJŠÍ SYSTÉMY A POVRCHY PRO VÁŠ ÚSPĚCH

Naše výrobky jsou vyvinuty s citem pro špičkovou technologii a respektu k životnímu prostředí.

Naše laky a lazury zvýrazňují přirozenou krásu dřeva, zdokonalují užitné vlastnosti výrobků a potlačují barevné rozdíly.