Impregnace a základy

Vodou ředitelné impregnace a základy

PXI 100

PXI 100

Vodou ředitelná bezbarvá impregnace na dřevo s hloubkovou účinností. Určena pro výrobky ze dřeva ve venkovním prostředí bez kontaktu se zemí, jako okna, dveře, balkony, dřevěné fasády apod. Chrání dřevo před dřevokaznými houbami, zamodráním a dřevokazným hmyzem. Zpracování: máčením, natíráním.

PXG 100

PXG 100

Vodou ředitelný základ obsahující účinné látky s preventivní ochranou proti zamodrání. Je určen k preventivní ochraně pro všechny dřeviny ve venkovním prostředí bez kontaktu se zemí, okna, dveře, balkony apod. Zpracování: máčením, poléváním, natíráním, vakumat.

PXG 110

PXG 110

Vodou ředitelný základ obsahující účinné látky s preventivní ochranou proti zamodrání a hnilobě. Je určen k preventivní ochraně pro všechny dřeviny ve venkovním prostředí bez kontaktu se zemí - okna, dveře, balkony apod. Zpracování: máčením, poléváním, natíráním, vakumat.

PXG 200

PXG 200

Vodou ředitelný bílý základ obsahující účinné látky proti zamodrání. Impregnace a základ v jednom. Reguluje vlhkost ve dřevě. Základ je určen k preventivní ochraně pro stavební prvky ze dřeva ve venkovním prostředí bez kontaktu se zemí - okna, dveře, balkony apod. Zpracování : máčením, poléváním, natíráním.

PXG 210

PXG 210

Vodou ředitelný bílý základ na bázi trimerní směsi. Zvláštně hluboce působící napojovací můstek pro následné ochranné nátěry dřeva ve venkovním prostředí - okna, dveře, balkony, dřevěná obložení apod. Zpracování : máčením, poléváním, natíráním.

IMPREG

IMPREG

Bezbarvá ředidlová impregnace na dřevo. Určena pro výrobky ze dřeva ve venkovním prostředí bez kontaktu se zemí. Chrání dřevo před dřevokaznými houbami, zamodráním a dřevokazným hmyzem. Není určena pro výrobky přicházejícími do styku s potravinami a krmivy.

NEJPOKROČILEJŠÍ SYSTÉMY A POVRCHY PRO VÁŠ ÚSPĚCH

Naše výrobky jsou vyvinuty s citem pro špičkovou technologii a respektu k životnímu prostředí.

Naše laky a lazury zvýrazňují přirozenou krásu dřeva, zdokonalují užitné vlastnosti výrobků a potlačují barevné rozdíly.